Asteratiet
Nederlands
Uitspraak
- Geluid: Asteratiet (hulp, bestand)
- IPA: /ɑstəraˈtit/
Woordafbreking
- As·te·ra·tiet
Woordherkomst en -opbouw
enkelvoud | meervoud | |
naamwoord | Asteratiet | Asteratieten |
verkleinwoord |
Zelfstandig naamwoord
- (Jiddisch-Hebreeuws) inwoner van Astarot (1 Kron. 11:44)
Verwante begrippen
- Hebreeuws (transcriptieversie): Asjteratiet
Gangbaarheid
- Het woord 'Asteratiet' staat niet in de Woordenlijst Nederlandse Taal van de Taalunie.